Koncerty

Pripravované koncerty

Dátum Mesto Čas Miesto Info
02.08.2017 Snina ROCK pod Kamenom Ravenclaw feat. Kai Hansen
19.08.2017 Zvolenska Slatina More than Fest
15.09.2017 Košice Cassovians Metalliance fest Collosseum
01.12.2017 Košice Riders pub Christmas gig

Odohrané koncerty

Dátum Mesto Miesto Info
23.06.2017 Hniezdne Nestville fest CANCELED from organiser side, storm, technical issues
18.06.2017 Prešov Dobrý festival Ravenclaw feat. Kai Hansen
17.06.2017 Kamenite (CZ) Rock fest čas Kamenité Ravenclaw feat. Kai Hansen
16.06.2017 Prievidza letisko Festival Legendy Ravenclaw feat. Kai Hansen
27.05.2017 Turna Rock pod hradom Pokolgep support
01.04.2017 Bratislava Babylon Freedom Call support
19.03.2017 Košice Collosseum Freedom Call support
25.11.2016 Košice Rock Hell soon
21.10.2016 HAMBURG - GERMANY Ballroom MASTERPLAN support
16.09.2016 Košice Collosseum Cassovians Metalliance fest 2016 + Symfobia a Elders
19.08.2016 Zvolenska Slatina More than fest Children of bodom, cradle of filth, stratovarius, dragonforce...
06.08.2016 Snina Sninské rybníky ROCK POD KAMENOM open air fest
04.12.2015 Košice Club show - Riders Pub
18.09.2015 Košice Collosseum Cassovians Metalliance fest 2015
21.08.2015 Banská Bystrica Amphitheatre More Than Fest (Helloween, Kreator, Sonata Arctica)
08.08.2015 Snina Sninské rybníky Festival ROCK POD KAMENOM / Gamma Ray, Gotthard
06.06.2015 Sternberk (Czech republic) Sternberk - námestie - Mesto v pohybu Mistrovství Evropy v závodech automobilù do vrchu
30.09.2014 Košice areál - Internáty jedlíkova MAIDAY open fest
08.08.2014 Snina Sninské rybníky Rock pod kamenom - open air fest
31.05.2014 Košice Amfiteáter Open Fest I. (Stratovarius, Tristana, Meredith, Príjemná spoloènosť)
29.03.2014 Banská Bystrica Tirish pub WACKEN Metal Battle Slovakia - finale
24.03.2014 Košice Colloseum (GammaRay, Rhapsody of Fire)
15.02.2014 Košice Rodeo Club WACKEN Metal Battle Slovakia - semifinal
14.02.2014 Bratislava MMC PRIMAL FEAR TOUR
07.12.2013 Žiar nad Hronom MsKC (Lordi)
21.09.2013 Uzhgorod (UA) Phantom Night Club
22.06.2013 Turňa nad Bodvou THE ROCK UNDER THE CASTLE - open air fest
18.05.2013 Bratislava U Očka WACKEN Metal Battle Slovakia - finals
06.04.2013 Prešov PUMPA MUSIC CLUB WACKEN Metal Battle Slovakia - semifinals
02.10.2012 Košice MAI-DAY festival open air fest
06.05.2012 Košice Hlavná ulica Košice - dolná brána hosť súťaže ROKOKO
27.04.2012 Humenné Nostalgia music pub
25.02.2012 Košice T - klub WACKEN Metal Battle Slovakia - semifinals 2012


22.10.2011 Gorodok (UA) - (Killchain, Castrum, Ambivalence, Haudze, Logical Riddle, Forceout)
21.10.2011 Uzhgorod (UA) - (Killchain, Castrum, Vendogard, Aftermath)
23.07.2011 Rožňava - OKC - estrádna sála (Pokelgép, Doomas)
01.07.2011 Jahodná - Čermeľsky kvet 2011 (4. ročník motozrazu)
17.06.2011 Košice - Zebra music pub (Raygun Rebels, Phantasma, Invasion of madness, Choré vrany)
10.06.2011 Humenné - Nostalgia music pub
02.05.2011 Košice - Dolná brána
14.01.2011 Humenné - Nostalgia music pub

24.11.2010 Košice - Colloseum (SandBridge)
08.10.2010 Prešov - Bunker (Ashes, Tubul, Sabaka)
04.09.2010 Humenné - Nostalgia music pub
20.08.2010 Sabinov - Šariš Rock festival (Fermata, Liquid error, Tubul, Storm blast, Wildwings, Mikla)
03.07.2010 Humenné - Hviezda fest
19.05.2010 Košice - Colloseum (Evergrey, Edgent, Post-Traumatic Stress Disorder)
27.03.2010 Poprad - Rock Fabric (Sandbridge)
14.02.2010 Krakow (PL) - Love It Hard Festival (Turbo, Jelonek, Witchking, Crystal Viper, Ciryam, Vena Valley)

27.12.2009 Starý Smokovec - Tatry pub
05.12.2009 Košice - T-klub - krst albumu (Witchking, Atlantída)
17.09.2009 Košice - Jumbo centrum (Arakain)
05.09.2009 Košice - Sladovňa - Pijáles
04.09.2009 Praha (CR)) - Bunkr klub (Soul Keeper, D.N.A.)
02.09.2009 Praha (CR) - Music City
28.08.2009 Bardejov - Bardrock
20.06.2009 Kolonica - Fajny fest
19.05.2009 Košice - Boženkafest 2009
04.04.2009 Prešov - V-klub (finalisti SHL)
03.04.2009 Snina - Viking pub
21.02.2009 Banská Bystrica - Rock klub Tartaros
20.02.2009 Poprad - Rock fabric (Coolaction)
30.01.2009 Stropkov - Stropkovská hudobná liga - finále - 3.miesto
16.01.2009 Stropkov - Stropkovská hudobná liga
03.01.2009 Košice - Jumbo centrum - (Andre Matos band, Abaton)

31.12.2008 hlavná pódium pri immaculate - Košice
11.12.2008 Radničná sála - Košice (Ravenclaw, MetalCranium)
08.11.2008 RC Ester - Prešov (Ravenclaw, Pussy Busters, MetalCranium)
07.11.2008 Glorya Pub - Sabinov (Ravenclaw, Pussy Busters)
06.06.2008 Miestny úrad - Košice (Ravenclaw, Axis, Andeathonium)
31.05.2008 Gól bar - Sabinov (Ravenclaw, Wildwings, Hate Crowd)
02.05.2008 Námestie - Košice (Ravenclaw + ďalší súťažiaci ROKOKA)-1.miesto
26.04.2008 Kolkáreň- Stará Ľubovňa (Ravenclaw, Invictus)
07.04.2008 Miestny úrad - Košice (Ravenclaw, Slavonian)
29.03.2008 Klub 99 - Častá (Ravenclaw, Joe Satriani Revival)
14.03.2008 KSC Južan - Košice (Ravenclaw + ďalší súťažiaci muziKE)-cena divaka
25.01.2008 KD Myslava - Košice (Ravenclaw,Sign, Baron Blade, Invictus)
12.01.2008 Klub 8O - Humenné (Ravenclaw, Anubius, Razorblade)

22.12.2007 Randal Kllub - Bratislava (Ravenclaw, Sign, Mobydick, Penx)
17.12.2007 PKO - Prešov (Ravenclaw, Coolaction, Shandy & Ester, Gagas)-1.miesto
24.11.2007 V-klub - Prešovc(Ravenclaw, Invictus, Bloodrage)
23.11.2007Castella Pub - Bardejov (Ravenclaw, Invictus, Bloodrage)
05.11.2007 T-klub - Košice (Ravenclaw, Sayan Krates, Bloodrage, Invictus)
29.10.2007 PKO - Prešov (Ravenclaw, Metalcranium,Fonops, Amatae Adea)
07.07.2007 Ester - Prešov (Ravenclaw, Bloodrage, Invictus)
30.06.2007 KS Jazero - Košice (Ravenclaw, Bloodrage, Invictus)
19.05.2007 Irish Pub - Banská Bystrica (Ravenclaw, Scarlet Wings
21.04.2007 Honey Bunny - Žilina (Ravenclaw, Scarlet wings, Satriani revival)
20.04.2007 DK Lúky - Bratislava (Ravenclaw, Wolfhunt, Agharta)
14.04.2007 Kultúrne Stredisko Nad Jazerom ( Ravenclaw, Bloodrage )

28.12.2006 Tuba - Košice (Bloodrage,Ravenclaw,Scarlet Wings)
02.12.2006 Ester - Prešov (Ravenclaw,Sayan Krates)
10.11.2006 U Legionarov - Košice (Ravenclaw, Privateer, Witchking)
03.03.2006 U Legionarov - Košice (Ravenclaw, Bloodrage, Acta)
25.02.2006 Moldava Nad Bodvou (Punkreas, Naša Vec, Ehenkoraszok)

21.05.2005 Butterfly Club - Košice (Ravenclaw, Defender, Wendigo, Infer)
04.04.2005 Tuba - Košice (Ravenclaw, C.P.S)
29.01.2005 CVČ ABC - Prešov (Ravenclaw, Dialnica, Jellybelly, Neon Union)
29.01.2005 Butterfly Club - Košice (Ravenclaw, Rigor Mortis, Ethereal Pandemonium, Cruent Stercuraro)

18.12.2004 Reduta - Moldava Nad Bodvou (Ravenclaw, Nox, Punkreas)
12.06.2004 Butterfly Club - Košice (Ravenclaw, Bloodhunt, Depresy)
15.05.2004 Reduta - Moldava Nad Bodvou (Ravenclaw, Punkreas, Portikus, Kilof)
27.02.2004 Tuba - Košice (Ravenclaw)